Už plánujete?

Každý chce mít svatbu podle sebe. I když před zásnubami nemáte představu o tom kdy a kde byste se chtěli vzít a jaké barvy byste chtěli na svatbě mít, určitě se začnete rozhlížet a hledat inspiraci. Té je všude plno, protože fotografové, svatební koordinátorky, cukráři i majitelé svatebních míst dávají na sociální sítě fotografie z již proběhlých svateb. Díky tomu můžete vidět desítky svateb. Každá je jiná, a každá je svým způsobem krásná. V podstatě neuděláte chybu ať už si vyberete cokoliv. Svatebních dekorací je tak obrovský výběr, že si určitě vyberete podle svého gusta.

svatební oznámení

  • Čím začít?

Naprostá většina párů začíná svatbu řešit po zásnubách. Je to proto, že na mnoho věcí se dlouho čeká, a tak je lepší si všechno zařídit v klidu a na svatbu si počkat. Proto je dobré si udělat seznam toho co si musíte zařídit, a postupně si věci, které už máte potvrzené, odškrtávat. Díky tomu potom budete mít přehled co už máte jisté a co vám ještě chybí. Jedna z prvních věcí, které mají míry připravené, je svatební oznámení. Tomu by měl předcházet výběr svatebního místa a data svatby, protože to je stěžejní informace, která se na oznámení píše. Je to taková pozvánka na svatbu.

embosované oznámení

Můžete mít klasické svatební oznámení, která jsou na trhu už od dob našich prarodičů. Většinou jde o nějaký druh papíru, nejčastěji embosovaný nebo jinak upravený, kam se dá natisknout v podstatě cokoliv. Pokud chcete mít originální svatební oznámení, můžete na něj použít svoji společnou fotografii, což se moc nevidí. Dalším originálním kouskem může být třeba oznámení z plexiskla, které je velice moderní a vypadá opravdu luxusně.

Oznámení má tu výhodu, že si buď můžete vybrat z předem připravených návrhů a nebo si vytvořit podle vašeho přání úplný originál jen pro vás. Záleží vždy na tom co vybraný dodavatel nabízí za možnosti.