Plesová sezóna se blíží


Pokud vás to v nadcházející sezóně čeká, protože máte doma maturanta, nebo váš zaměstnavatel pořádá ples, nebo prostě chcete na nějaký vyrazit, protože milujete tuto společenskou akci, kdy se muži i ženy hodí do gala a jdou si užívat večer plný hudby, tomboly a přátelských setkávání, pak jste to právě vy, co budete potřebovat pořádnou róbu nebo společenský oblek a k tomu potřebné doplňky. Pokud jste doposud na takové akce příliš nechodili, bude to trochu oříšek, ale nic, co by se nedalo zvládnout, pokud víte, kam se máte obrátit.

psanicko

Samozřejmě si společenské šaty můžete zapůjčit, ale s doplňky už to bude trochu horší. Pánové budou potřebovat krásnou kravatu, která se bude hodit k šatům svého ženského doprovodu, ženy zase budou potřebovat obou krásné střevíce a něco, kam si dají svoje šminky, telefon a nějaké drobné na občerstvení. A tuto úlohu na společenských akcích vždy zastává nějaká minikabelka, která je krásným doplňkem k ženiným šatům. Pokud žádnou takovou doma nemáte, nevadí, stojí totiž pár korun a vydrží vám několik sezón, zejména, pokud si je pořídíte v nějakých barvách, které se hodí ke všemu. Samozřejmě jde o kabelku psaníčko https://www.prima-obchod.cz/produkty/modni-doplnky/kabelky-z-eko-kuze/psanicka.

ples

Na tomto Prima obchodě najdete bílé, černé, béžové nebo stříbrné, což jsou skvělé neutrální barvy, které doplní každý outfit nebo tedy pro tuto příležitost společenský šat. Můžete ho mít jen třeba jako do ruky nebo si můžete zakoupit kabelku s řetízkem, abyste jí v případě potřeby mohla nosit pohodlně přes rameno. Dokonale to podtrhne váš elegantní vzhled a dokonale zastane úlohu krásného moderního doplňku. Slaďte ho třeba ještě s vašimi šperky a buďte ozdobou každého plesu, na který vyrazíte nebo hodláte vyrazit. Večer plný zábavy a noblesy už je skoro za rohem, buďte připravení.