Noste oblečení bez studu

U některých druhů oblečení v dámském šatníku najdeme takové střihy a provedení, které nedovolují nošení podprsenky. Čouhala by ramínka nebo zapínání, a v některých případech dokonce i celé košíčky. Je jedno jestli jde o vedení šaty s holými zády a nebo o korzet na večírek, případně o lehký top na horké dny. Společné mají to, že ženy tápou v tom, co si pod ně dát, protože bez podprsenky ven vyjít nemohou. Je to problém všech žen – těch s menšími prsy i těch, které je mají opravdu velká. Co s tím?

sexy šaty

Pokud se nechcete vzdávat svého oblíbeného oblečení, máte v podstatě dvě možnosti – jít zcela bez podprsenky a nebo se zařídit jinak. Třeba na plese nebo jiné společenské události jsou vyčuhující bradavky takřka zakázané, a v létě asi taky nechcete být středem pozornosti kvůli tomu, že všichni vidí, že nemáte podprsenku. Přesně pro takové případy jsou tu nálepky na prsa. Fungují báječně a zakryjí bradavky. A vy si můžete vzít na sebe co chcete.

Jsou k dostání ze silikonu a nebo z latexu a používají se velmi snadno. Je před nalepením potřeba pokožku očistit a osušit a poté můžete hned nalepit. Nemusíte se bát, aplikace ani sundání nebolí, a produkt se dá používat opakovaně. Skvělým pomocníkem je také páska na prsa, kterou na ně nalepíte a na druhou stranu připevníte například top s neposedným výstřihem. Díky pásce se nehne ani o centimetr a vy si ho budete moct užít dosyta.

podprsenka žena

Proč nenosit to, co se vám líbí a oblékat se do něčeho jiného jen proto, že nevíte jak ten daný kousek nosit? Vyřešte svoje problémy s oblékáním jednou provždy. A nezapomeňte, že taková ochrana bradavek má i další funkci – ochrání vaše bradavky před otíráním látkou. Pokud třeba v létě ráda chodíte bez podprsenky a míváte skrz to odřené bradavky, s tímto se vám to už stávat nebude. Vyhnete se tak bolestivým problémům.