Nenechte váznout vaši zábavu u bazénu


Chystáte se pořídit na zahradu zapuštěný bazén? A už máte jasno v tom, co tam budete provozovat? Bazén, to totiž není jen vana, kde se smočíte, uděláte tři tempa, opřete se o stěnu a nudně vzhlížíte kolem, protože si nedokážete poradit s vhodnou zábavou v jeho blízkosti.

nohy u bazénu

Inspirujte se některými zábavnými činnostmi, a zapuštěné bazény cena? Tu si snadno zjistíte na Internetu a podle ní odvodíte, jak velkou nádrž si obstarat.

Karty a deskové hry

Kdy jste naposledy hráli nějakou deskovou nebo karetní hru? Například Pexeso, Loru, Prší, šachy anebo Člověče nezlob se. Takových her existuje spousta a u bazénu je hra o to zábavnější, protože ji můžete hrát přímo ve vodě, s odkládáním předmětů na břehu, anebo s plovoucím stolkem na hladině. Využijte tu ionizovaného vzduchu a Slunce nad hlavou, bude se vám lépe tvořit v mozku hormon serotonin a spolu se zápornými ionty vám přispěje k lepší náladě.

občerstvení u bazénu

Létající disk

Házení s diskem je úžasná zábava, a spadne-li disk do bazénu, je to báječný důvod zaskákat si do vody. Disk tu můžete vyměnit za volejbalový nebo kopací míč, a ještě lépe za míč basketbalový, který je celý gumový, a voda mu rozhodně nebude vadit. Házecí disky a míče poskytují obrovský rozsah herních možností na souši, na vodě i pod vodou a jistě sami přijdete na to, co vás nejvíc baví.

Jahodový dort

Zábava u bazénu nebude váznout, pokud vašim hostům nabídnete vhodné občerstvení. Nejlépe zákusky z celozrnné mouky, obložené veganské chlebíčky anebo pizzu. A vsaďte raději na nealkoholické nápoje, alkohol zbytečně tlumí smysly a zábavu si tu pak neužijete tak, jak si představujete.

Stříkací pistole

V tomto případě spíše stříkací kanón. S pistolkou tu moc zábavy neužijete, leda tak doma v koupelně, ale venku u bazénu, kde je voda na dosah ruky a snadno s ní naplníte stříkací zásobník, máte možnost uspořádat lepší zábavu, než někde na střelnici s paintballem. Stříkání vody nikomu neublíží a mohou si tu s vámi hrát i děti.