Máte svou vysněou postavu?

Modelky a ženy, které se přehnaně starají o svou vizáž, o svou váhu, o kosmetiku, jsou častým terčem vtipů. Ale pánové, sáhněte si do svědomí, víte, že i mezi vámi se najde spousta mužů, pro které je vzhled tím nejdůležitějším? Doba, kdy idolem mnoha dívek byl svalnatý Arnold Schwarzenegger, je dávno pryč ale v posilovnách je stále dost kulturistů, pro které je svalnatá postava vysněným cílem.

Chcete mít postavu samý sval? Chodíte poctivě do posilovny, jíte správnou stravu, cvičíte správné cviky, ale stále vaše svaly nemají objem, jaký byste si představovali? Možná se vám začnou v hlavě honit myšlenky, že byste sáhli ke steroidům, k prostředkům, které spalují tuky a podporují růst svalové hmoty. Bohužel anabolické steroidy mají velkou řadu vedlejších účinků a proto se dostaly na seznam zakázaných látek. A proto je tu SARMs, což je produkt, který nahrazuje steroidy a přitom má stejný efekt, porostou vám svaly.

kulturista

Pokud chcete mít svalnatou figuru a chodíte pravidelně do posilovny, nemusíte mít geneticky dáno, že se vám to povede. Někdy je potřeba tělu pomoct pomocí podpůrných prostředků, ale dobře zvažte, zda půjdete do těch zakázaných a tím pádem životu nebezpečných, nebo si najdete vhodnou alternativu, jejíž nezávadnost je ověřená a účinky také.

kulturista

Mít vysněnou postavu, štíhlou, svalnatou, potetovanou, jakoukoliv, je to vždy naše volba a naše touhy a sny. Máme dobu, kdy můžete být jacíkoliv a nikdo se nebude pozastavovat a kritizovat či zakazovat, takže neomezujte se a udělejte se takoví, jací chcete být. Pokud je vaším snem postava kulturisty, bez dřiny v posilovně to nepůjde a pro doladění si klidně kupte SARMs. Jen si dobře přečtěte dávkování a rozhodně je nepřekračujte, účinek se tím nezvýší. Chcete mít postavu jen ze samých svalů? Tak hurá do posilovny a makat! Svaly vám samy od sebe nenaskáčou.