Stavíte dům?


Zatímco stavba domu je převážně mužskou záležitostí, jeho zařizování si berou na starost většinou ženy. A kuchyně je tím, na co se těší nejčastěji. Vybírání kuchyně je u většiny žen zdlouhavý proces, protože musí vybrat nejen umístění kuchyně, ale především typ a design. Velice důležité jsou také funkční prvky a hlavně spotřebiče. Kuchyně by měla nejen hezky vypadat, ale především by měla splňovat požadavky na pohodlné vaření. Všechno by mělo být po ruce, měl by se maximálně využít prostor pro nádobí i pracovní plochu a pokud nemáte spíž nebo sklep, bude potřeba i dostatečně velká potravinová skříň.

světlá linka

Pokud stavíte dostatečně velký dům, můžete si dovolit třeba linku s ostrůvkem, která je velice žádaná už několik let. Vypadá opravdu skvěle a navíc se toho do ní hodně vejde. U výběru kuchyně je důležité vybrat si tak, aby se vám kuchyně líbila i za mnoho let. Většinou jde o větší investici, a mělo by jít o nadčasovou linku, která může vypadat pokaždé jinak například díky vhodně zvoleným doplňkům.

Moderní kuchyně na míru může mít mnoho podob. Kromě ostrůvku si můžete vybrat kuchyni třeba do L nebo do U. Moderní jsou menší skříňky umístěné pod většími, a nestárnoucí klasikou je i granitový dřez. Ten mnoho lidí chce pod pracovní desku, aby nenarušoval desku jako celek. Navíc údržba takového dřezu je mnohem jednodušší. Co se výše desek, i v tomto máte spoustu možností. Populární jsou desky z umělého kamene, který můžete použít třeba na parapety i na podlahu.

tmavá linka

Inspirujte se na sociálních sítích, kde se spousta firem prezentuje svými výrobky, a kde najdete i hotové domy na klíč včetně kuchyňských linek. Vyrobíme vám linku podle vašich představ, ať už budete chtít styl provence a nebo nejmodernější design, jaký si dokážete představit. Naše linka ozdobí moderní novostavbu i starší dům.