Prima hypotéka

Vzít si hypotéku není vůbec žádná sranda. Alespoň tohle mi vždycky říkala moje babička, která se vždycky bála toho, když si člověk bral nějakou hypotéku anebo jakoukoliv půjčku. Myslím si, že v dnešní době je mít hypotéku úplně normální. Vážně neznám člověka, který by se někdy nezadlužil za celý svůj život. Tak schválně. Kolikrát jste vy měli nějakou půjčku? Klidně i malou. Jasně, že i vy jste byli někdy zadlužení, i když třeba jenom na pár stovek. Nemyslím tím tedy vždy jenom nějakou hypotéku, ale i na jakýkoliv úvěr či malou půjčku. Já vlastně byla zadlužená už ve svých osmnácti letech, kdy jsem si vzala na splátky notebook, který době stal ještě kvalitní notebook nějak deset tisíc korun, takže jsem na to měla a byla jsem ráda, že jsem takhle investovala. Je opravdu perfektní, kdy si člověk může pořídit už něco sám.

Líbí se mi vily.

Brigádu jsem měla docela dobře placenou, takže jsem splátky notebooku zvládala opravdu perfektně. A potom, jakmile jsem doplatila notebook, tak jsem si vzala další půjčku, a to na perfektní elektrokolo, které už jsem si zamilovala na první pohled. Potom, kdy jsem si našla přítele a bydleli jsme v nájmu asi už dva roky, tak jsme si oba dva s přítelem řekli, že už bylo načase se sbalit a také jít do vlastního domova.

Chci hypotéku.

Takže jsme k tomu také potřebovali nějakou kvalitní hypotéku. Podívali jsme se na tebe v stránky hypotekybezregistru.cz, kdy jsme se dozvěděli, že existuje opravdu skvělá a kvalitní americká nebankovní hypotéka. Abych se přiznala, vůbec jsem americké nebankovní hypotéka nikdy neslyšela. Myslela jsem si, že je to dokonce vtip anebo nějaká sranda. Jenomže moji kamarádi mi řekli, že abych se spojila raději s nějakým bankéřem, který mi poradí, jaký typ hypotéky pro mě bude perfektní. A řekli mi, že možná právě americkou nebankovní hypotéku mi bankéř doporučí, protože velice je oblíbená.