Párty stan je pro svatbu jako dělaný


Svatba v přírodě

Pořádání svateb je činnost, která vyžaduje organizační schopnosti, a zvládnout ji není snadné, proto také někteří lidé svěřují zajištění svateb profesionálním salónům. Jestliže se ovšem cítíte na to, že si poradíte sami, a jedná se o svatbu v letních měsících, pak byste mohli využít půjčovny párty stanů v Brně a vztyčit stanovou konstrukci někde v přírodě. Hodí se k tomu například pronajaté prostory zámeckých parků a zahrad, hotelových zákoutí nebo soukromých staveb, kde je k dispozici volné prostranství, ovšem najdou se i místa méně obvyklá, kde lze svatbu oslavit, a kde je také nádherné romantické prostředí.

stanová konstrukce

Barefoot svatba

V naší zemi roste počet bosonohých chodníčků a někteří lidé dokonce považují bosonohou chůzi za životní styl. Je to zároveň velmi zdravé a naleznete-li vhodné prostředí, kde by se taková svatba dala uskutečnit, může se vám tu hodit nejen párty stan, ale i vhodné sportovní potřeby, například pro bosonohý plážový volejbal, bosonohý golf nebo bosonohý fotbal.

svatební oslava

Svatba na letišti

Sportovní letiště mají k dispozici vzletové a přistávací dráhy s travnatou plochou, udržovanou pro letový pohyb, a zde by byla svatba určitě velmi atraktivní akcí. Můžete se pokusit dojednat s členy některého z aeroklubů svatební oslavu na tamním pozemku, anebo alespoň v jeho těsném sousedství. Party stan se tu dá vztyčit celkem snadno a hlavně tu budete mít dostatek volného prostoru pro pohyb osob, což je zvláště u svateb poměrně důležitá věc.

Některá letiště pořádají i vyhlídkové lety, a tak byste mohli svatbu spojit s další atrakcí. Ostatně svatby v koši horkovzdušného balónu nejsou ničím neobvyklým, tak proč neuzavřít manželství třeba v Cessně? Anebo vyhlídkový let naplánovat až po obřadu, a to jen pro toho, kdo má o vyhlídkový let zájem a dobře snáší kymácení letadla ve vzduchové hmotě.