Máte větší velikost?

Někdo má dva metry a 120 kilo, někdo je poloviční. Nelze paušálně říct, jaká váha a postava je ideální. Každý má vypadat jinak, ale nikdo by neměl mít nadváhu, natož být obézní. Jenže postavu si nevybíráme, a pokud jsme dospěli s vyšší váhou, je potřeba za to převzít odpovědnost a začít něco dělat. Někomu se podaří zhubnout, někdo s kily navíc bojuje celý život. Ale i lidé s vyšší váhou přece musí chodit v hezkém oblečení, aby se cítili spokojeně.

žena v černém

Zejména ženy velmi trápí problémy s postavou. Celá společnost jim neustále diktuje, že musí být štíhlé, vysportované, protože nadváha je out a lidé s nadváhou jako by byli méněcenní. Tak to samozřejmě není, a není potřeba se takovými časopisy trápit. Člověk musí být spokojený sám se sebou, a to i když chce například zhubnout. Než se vám povede shodit nějaké to kilo do vašich vysněných letních šatů, musíte si pořídit větší modely, které na vás budou vypadat dobře. I větší velikosti se dají nosit hezky, jen je důležité vybrat vhodný střih šatů a jejich barvy.

větší šaty

Blíží se léto, a i když se zima ještě nevzdává, už máme za sebou prvních pár hezkých jarních dní, kdy bylo odpoledne opravdu teplé počasí. Ideální doba na odhození zimních kabátů a na vytažení jarního oblečení. Pokud nemáte konfekční postavu s velikostí XXS-M, ale máte třeba XL, určitě hledáte na jaro a léto nějaký hezký kousek. Podívejte třeba na maxi šaty s dlouhým rukávem https://www.lasilueta.cz/saty-s-dlouhym-rukavem/, které se dají nosit po celou sezonu. Dají se velmi hezky doplnit kloboukem a například plážovou taškou. Budou vypadat skvěle na pláži i ve městě, a ostudu si s nimi rozhodně neuděláte ani ve společnosti. Najděte svoje nové šaty, které si zamilujete díky jejich příjemnému materiálu, vhodnému střihu a hezkým barevným variacím. I s pár kily navíc se můžete cítit dobře, jen je potřeba najít oblečení, které vám padne.