Abyste dostali na přítelkyni chuť


Povadlá erekce a nezájem o sex jsou bohužel dnešními častými projevy mužské části populace. Dříve byla frigidita připisována spíše ženám, ale karta se obrátila a tentokrát se obrovská pozornost obrací na různé techniky, pomůcky a přípravky, s nimiž se navrací nebo alespoň částečně zlepšuje jak tvrdost a výdrž penisu, tak i samotný psychický projev vůle po sexuálním uspokojení.

ženský úsměv

Někteří muži sází na Viagru cenu bez receptu a domnívají se, že i když budou spokojeně ležet na gauči, popíjet pivo a přikusovat vepřový řízek, že mohou takřka současně obšťastnit partnerku i sebe a poté dál pokračovat ve svém lenošení. Na takovéto absurdní scénáře ale zapomeňte, protože vás žádný přípravek v tomto směru nespasí. Tak to prostě nefunguje.

nevěsta a ženich

Viagru byste měli užívat jen na lékařský předpis, protože některé vedlejší účinky mohou být velmi vážné a nebezpečné, například náhlý pokles krevního tlaku. Podobně jsou na tom i generika Viagry, a tak je mnohem rozumnější poohlédnout se po přírodních přípravcích na bázi adaptogenních bylinek, s nimiž vedlejší účinky nehrozí.

Na co byste se však měli zaměřit prvořadým způsobem, je váš přístup ke stresu a jídelníčku. Stres je jednou z hlavních příčin vašich problémů, protože blokuje vytváření testosteronu a udržuje v krvi nepřípustnou vyšší hladinu kortizolu. K tvorbě potřebného testosteronu dále potřebujete dobře spát, být rozumně fyzicky aktivní (tedy namísto kanape raději projížďka na kole nebo alespoň horská turistika), a mimo jiné zejména vyházet z chladničky a ze spíže bílé pečivo, cukrovinky z rafinovaného cukru, alkoholické a kolové nápoje, rafinované polotovary a většinu uzenin a namísto konzumace těchto „jedů“ se běžte podívat do prodejny zdravé výživy, abyste měli představu, co jíst pro zlepšení vašeho zdraví. Zpočátku budete možná nadávat a klít, ale časem si uvědomíte, jak jste si těmito nevhodnými potravinami škodili, což platí i pro vaši erekci a libido.